SMSK, a.s.

Zimní stadion

21.11.2022 - 28.11.2022
06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 2222 - 2323 - 24
015304501530450153045015304501530450153045015304501530450153045015304501530450153045015304501530450153045015304501530450153045
pondělí
21.11.
06:00-06:55
2014 + 2015
07:05-08:00
2015 + 2016
09:45-11:15
A
11:30-12:30
Základní škola Kolín V., Ovčárecká 374 (Lukáš Kačer)
13:15-14:15
2012 + 2013
14:30-15:30
2010 + 2011
15:45-16:45
2008 + 2009
17:00-19:00
Utkání 2012 - 5. třída - HC Dynamo Pardubice (Pohár)
19:15-20:15
J
20:30-21:30
HC Žabonosy
úterý
22.11.
06:00-06:55
2009 - 8. třída
07:05-08:00
2011 - 6. třída
08:15-10:15
Školky
10:30-12:00
A
13:00-14:00
2012 - 5. třída
14:15-15:15
2010 - 7. třída
15:30-16:30
2008 - 9. třída
16:45-17:45
Pojď hrát hokej - nábor
18:00-19:00
D
19:15-20:15
J
20:30-21:30
B
středa
23.11.
06:00-06:55
2013 - 4. třída
07:05-08:00
2012 - 5. třída
08:15-09:45
ZŠ Tatce
10:00-11:00
A
12:15-13:15
2015 + 2016
13:30-14:30
2014 + 2015
15:00-16:00
2011 - 6. třída
17:25-17:45
R
18:00-20:30
Utkání A - HC Dukla Jihlava
20:45-21:45
HC Žabonosy
čtvrtek
24.11.
06:00-07:00
2010 - 7. třída
07:15-08:15
2008 - 9. třída
09:30-10:00
Školky
10:30-12:00
A
13:30-14:30
2014 + 2015
14:45-15:45
2009 - 8. třída
16:45-17:45
N
18:00-19:00
D
19:15-20:15
J
20:30-21:30
B
pátek
25.11.
06:00-06:55
2012 - 5. třída
07:05-08:00
2013 - 4. třída
08:15-09:30
Scio ZŠ
09:45-11:15
A
12:15-13:15
2015 + 2016
13:30-14:30
2011 - 6. třída
14:45-15:45
2010 - 7. třída
16:00-17:00
2009 - 8. třída
17:15-18:15
2008 - 9. třída
18:30-19:30
D
19:45-20:45
B
21:00-22:30
Svatbín
sobota
26.11.
07:30-08:30
Mogul
08:45-09:30
J
09:45-10:45
A
11:00-13:00
Utkání 2008 - 9. třída - HC Benátky n/J
13:15-15:15
Utkání 2010 - 7. třída - HK Kralupy n/Vl.
15:30-17:30
Utkání 2009 - 8. třída - HC Česká Lípa
17:45-18:45
D
19:00-20:30
Klika
neděle
27.11.
08:00-08:45
N
09:00-11:00
Veřejné bruslení
11:15-13:15
Utkání 2008 - 9. třída - HC Lomnice n/P
13:30-16:00
Utkání J - SK Sršni Kutná Hora
16:15-17:15
Miška
17:30-20:00
Utkání D - SK Sršni Kutná Hora
20:15-21:45
Šelíř